Skip to main content

Turnaj ve stolním tenise - 2019

Příjemné dopoledne strávily v sobotu 16. února děti, které si přišly zasoutěžit o zlatý pohár ve stolním tenise. Turnaj byl určen dětem od 6 – 15 let věku. 22 dětí bylo podle věku rozděleno do tří kategorií. V nejmladší kategorii byl vítězem Matyáš Mohelník, střední věkovou kategorii vyhrál Matěj Dostál (zástupce DDM Hlučín), v nejstarší kategorii obdržel vítězný pohár Bartoloměj Jonáš. Účastníci akce byli z Poruby, Ostravy, Kobeřic, Darkovic, Darkoviček, Bolatic a Hlučína. Většinu dětí přišli podpořit jejich trenéři, rodiče, sourozenci, kamarádi. Milým překvapením nejen pro medailisty bylo osobní předávání pohárů a medailí z rukou bývalého reprezentanta ČR ve stolním tenise p. Karla Korbela. Ten na závěr turnaje všechny děti pochválil, že se věnují sportu, přidal i pár postřehů z akce a poděkoval DDM Hlučín, že umožňuje dětem věnovat se krásné hře jako je stolní tenis.